PM-5R0H305T-1
PM-5R0H305T-1
Part Number:
PM-5R0H305T-1
MANUFACTURERS:
Eaton - Electronics Division
Customer Number:
Description:
CAPACITOR DOUBLE LAYER TH
Datasheet:
PM-5R0H305T-1
Specifications
Tolerance:
Voltage - Rated:
ESR (Equivalent Series Resistance):
Lifetime @ Temp.:
Termination:
Voltage - Rated:
Lifetime @ Temp.:
Termination:
Operating Temperature:
Customers also Bought
Part Number
Description
Inventory
PM-5R0V305-R
CAP 3F -20% +80% 5V T/H