Home>Product Center>0805J2000682KXT
0805J2000682KXT
0805J2000682KXT
Knowles Syfer
CAP CER 6800PF 200V X7R 0805
Specifications
±10%
200V
X7R (2R1)
-55°C ~ 125°C
General Purpose
Surface Mount, MLCC
0805 (2012 Metric)
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
0.051" (1.30mm)
±10%
200V
X7R (2R1)
-55°C ~ 125°C
General Purpose
Surface Mount, MLCC
0805 (2012 Metric)
0.051" (1.30mm)