Home>Product Center>CDR35BX104BKUS
CDR35BX104BKUS
KEMET
CDR35BX104BKUS
KEMET
CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
Specifications
High Reliability
S (0.001%)
Surface Mount, MLCC
1825 (4564 Metric)
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
0.059" (1.50mm)
±10%
100V
BX
-55°C ~ 125°C
High Reliability
S (0.001%)
Surface Mount, MLCC
1825 (4564 Metric)
0.059" (1.50mm)
±10%
100V
BX
-55°C ~ 125°C
±10%
100V
-55°C ~ 125°C
S (0.001%)
0.059" (1.50mm)
±10%
100V
-55°C ~ 125°C
S (0.001%)
0.059" (1.50mm)