CDR35BX334AKWSAT
CDR35BX334AKWSAT
Part Number:
CDR35BX334AKWSAT
Description:
CAP CER 0.33UF 50V BX 1825
Datasheet:
CDR35BX334AKWSAT
Specifications
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.059" (1.50mm)
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.059" (1.50mm)