VJ1812Y223KBEAT4X
VJ1812Y223KBEAT4X
Part Number:
VJ1812Y223KBEAT4X
Description:
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1812
Datasheet:
VJ1812Y223KBEAT4X
Specifications
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
500V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Features:
Soft Termination, High Voltage
Ratings:
Applications:
Boardflex Sensitive
Size / Dimension:
0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
500V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Features:
Soft Termination, High Voltage
Ratings:
Applications:
Boardflex Sensitive
Size / Dimension:
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)