CDR31BP680BJUS
CDR31BP680BJUS
Part Number:
CDR31BP680BJUS
Description:
CAP CER 68PF 100V BP 0805
Datasheet:
CDR31BP680BJUS
Specifications
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
100V