CDR32BX103BKUM
CDR32BX103BKUM
Part Number:
CDR32BX103BKUM
Description:
CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1206
Datasheet:
CDR32BX103BKUM
Specifications
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V
Temperature Coefficient:
BX
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
M (1%)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V
Temperature Coefficient:
BX
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
M (1%)
Size / Dimension:
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)